Валери Георгиев с травма, може да пропусне гостуването на Нефтохимик
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:40 / 19.08.2013Коментари (12)5177
Само ден почивка получиха футболистите на Локомотив Пловдив след мача с Лудогорец, загубен с 0:1. Днес тимът започва подготовка за предстоящото гостуване на Нефтохимик.

Двубоят на стадион Лазур в Бургас е в петък. С лека травма е дефанзивният халф Валери Георгиев.

Източник: в. "Тема спорт"

Показва коментари на Парашкев

+16

Ако може той и Данчо Тодоров да ги няма сред титулярите може и да имаме някакви шансове във всички мачове.Чакам осмия кръг да мине мача с Ботев този некадърник треньорчето да бъде изгонен.Абсурден състав и то всеки мач,няма как да се получи каквото и да е с такава схема на игра.1.Левият бек предния мач с Берое по абсурден начин беше пробит,следва гол.Вчера на мача отново през него,пак по абсурден начин навързан отново голово центриране.2.Другият ни бек цял мач през неговата зона,срещу Левски 15 корнера се изпълниха отдясно по нападението им,при всяко центриране той се пази от топката,да не говорим,че не атакува нападателя а стой на два метра от него,защото е бавен и като тръгнат на скорост срещу него и не може да го блокира и догони.Срещу Лудогорец се игра отново само през тази зона.....а всяко центриране си е потенциален гол.Много показателно беше центрирането на Черно море и гола с когото загубихме мача.3.Опорните халфове,един много добър,и един безобразно слаб,Аласан се опитва да покрива и неговата зона и заради това вече втори мач се уморява още на полувремето,не може единия да играе и за двама.4.Т.нар.плеймекъри,има двама чудесни такива и Тимонов и Паулиньо,нищо не се прави тези футболисти да бъдат вкарани във форма,не им се отделя специално внимание,а без тях нищо не става.5.За схемата с Кармо,Якимов,Лазаров и Камбуров,там вече е най-тежко.Тези играчи играят на принципа,единия талантлив като Якимов,но е еднотипен с Лазаров,другия таран като Кармо,многодобър играч,но отпред с Мартин си пречат.....много често увисваме с 4 човека напред увлечени в офанзива,а контраатаките ги посреща само един Аласан.Следват пробиви по крилата и голови положения,щом играчи като Тунчев и Крачунов не знаят къде се намират и са супер притеснени за каква отбрана можем да говорим,всяка атака няма кой да ги посрещне в центъра и да ги блокира съперниците.Второто полувреме с Лудогорец извади Якимов и вкара Паулиньо,играта веднага се раздвижи,последваха атаки.....но бразилеца много бързо се умори,точно защото не е подготвен.Сашо Станков е пътник,според мен супер слаб треньор,робуващ на имена,а не на моментти състояния на играчите.....да не говорим,че и във Варна и в Пловдив от последните мачове без да се напъва само с интелект можеше да вземе по 1 точка.