Спортните новини: Днес (29) | Вчера (20)
Всички новини за: 26 август 2017 г. « 25.08.2017 | 27.08.2017 »
20:39 / 26.08.2017
Марица победи с Нефтохимик с 2:0 като гост в мач от 6-ия кръг на Втора професионална лига. Двубоят се игра на стадиона в близкия до Бургас град ... цялата новина

14:41 / 26.08.2017
Гордостта на пловдивския мъжки тенис - Димитър Кузманов - Мико, отпадна злощастно на полуфинала в турнира в Истанбул (Турция) с награден фонд 25... цялата новина

14:16 / 26.08.2017
Футболистите на Локомотив се отдадоха на забавление след снощния щастлив край на мача с Дунав, спечелен с гол в 93-ата минута.

Черно-белите от... цялата новина

13:49 / 26.08.2017
Григор Димитров ще започне тазгодишното си участие на US Open срещу квалификант. Българинът обаче е в една и съща част на схемата със световния ... цялата новина

11:09 / 26.08.2017
"Клуб на привържениците на Ботев Пловдив" иска да уведоми всички, че вече имат възможността да станат част от тренировки по бокс и кро... цялата новина

11:04 / 26.08.2017
Напусналият Локомотив Пловдив голмайстор Мартин Камбуров се надява да се отпуши днес с екипа на Берое. Императора ще опита да порази вратата на ... цялата новина

10:53 / 26.08.2017
Наставникът на Ботев (Пловдив) Николай Киров обяви, че тимът му не е спечелил гостуването на Етър, защото не е заслужавал. Освен това треньорът ... цялата новина

10:43 / 26.08.2017
ПФК "Ботев" Пловдив дари 300 лева за нов автобус на ФК Локомотив Дряново, похвалиха се от аматьорския тим. ... цялата новина

00:20 / 26.08.2017
Поредните двама чужденци пристигат днес в Локомотив Пловдив. Това разкри треньорът на черно-белите Войн Войнов ... цялата новина

Ботев прегърна Купата! "Канарчетата" подчиниха Лудогорец в спиращ дъха спектакъл
Най-великата пловдивска спортистка идва в родния си град
Жълто-черно "море" заля улиците на София
Ботев с много атакуващ състав, Лудогорец изненада със стартовите 11
Огромно признание за пловдивски съдия, скоро може да измести съгражданина си Кабаков