Спортните новини: Днес (3) | Вчера (23)
Всички новини за: 25 април 2019 г. « 24.04.2019 | 26.04.2019 »
19:34 / 25.04.2019
Григор Димитров не успя да се класира за четвъртфинала на тенис турнира на червена настилка в Барселона. Най-добрият български тенисист си измъч... цялата новина

17:14 / 25.04.2019
В Пловдив приключи приятелски футболен турнир под надслов "Заедно за децата и спорта". Мероприятието бе организирано със съдействие на ВМРО - Пл... цялата новина

16:55 / 25.04.2019
Фенклубът на Локомотив Пловдив излезе с официална позиция, с която се обявява против евентуалното преместване на датата на финала за Купата на Б... цялата новина

15:29 / 25.04.2019
Петър Хубчев напуска националния отбор на България от 1 май. Почти сигурна следваща дестинация за треньора е Левски. Информации по темата бяха п... цялата новина

15:17 / 25.04.2019
Може ли историческият пловдивски финал за Купата на България да се играе в почивен ден? Този въпрос си задават днес много фенове на двата отбора... цялата новина

13:45 / 25.04.2019
Дисциплинарната комисия към БФС се събра днес и наложи санкции след двата полуфинала за Купата на България, в които участваха пловдивските Локом... цялата новина

13:23 / 25.04.2019
От днес, 25 април, националният отбор по волейбол на България за девойки под 16 години, който е воден от Теодора Бечева, с помощник Диян Боюклие... цялата новина

12:29 / 25.04.2019
Среднощна еуфория обхвана "жълто-черната" част на футболен Пловдив след... цялата новина

11:54 / 25.04.2019
Марица посреща Черноморец (Бургас) в мач от 28-ия кръг в първенството на Трета лига - Югоизточна група. Двубоят е днес от 17 часа на стадион "Ма... цялата новина

10:37 / 25.04.2019
В Локомотив започнаха надъхването за големия пловдивски финал за Купата на България. Веднага след ... цялата новина

10:21 / 25.04.2019
Пловдивчанинът Димитър Кузманов - Мико се класира за втория кръг на турнира по тенис на червени кортове в турския курорт Анталия с награден фонд... цялата новина

09:52 / 25.04.2019
Капитанът на Ботев (Пловдив) Лъчезар Балтанов подкрепи най-голямата клубна легенда Динко Дерменджиев, който е в ... цялата новина

09:37 / 25.04.2019
Звездата на Ботев (Пд) Тодор Неделев похвали своите съотборници за непримиримия дух, който са показали в реванша срещу ЦСКА-София за Купата на Б... цялата новина

09:18 / 25.04.2019
Академик Пловдив запази 4-ото си място в редовния сезон на Националната баскетболна лига, след като победи убедително Черно море със 100:79 /23:... цялата новина

09:09 / 25.04.2019
Най-добрият български тенисист Григор Димитров се класира за третия кръг на турнира на червени кортове в Барселона с награден фонд 2.6 милиона е... цялата новина