Спортните новини: Днес (28) | Вчера (9)
Локомотив победи Брестник като гост в контрола със 7 гола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:11 / 12.10.2010Коментари (62)8117
Локомотив Пловдив победи с 4:3 Брестник в контролна среща, играна днес на стадиона в комплекс Беркут, предаде репортер на Plovdiv24.bg. "Смърфовете" поведоха с 4:1 през първото полувреме и на пръв поглед си осигуриха победата. След почивката обаче домакините в зелено върнаха два гола, а в края можеха и да изравнят. Все пак през второто полувреме беше сменен целия отбор на Локо от първата част и на терена бяха по-рядко играещите футболисти, както и няколко от юношите на тима. Срещата бе изгледана от собственика на тима Константин Динев, а до него бе любимецът на агитката Едуард Ераносян.

Още до 10-ата минута новото попълнение Николас Раймонди заби два гола. Първо в петата той вкара след центриране, а в 10-ата удвои с хубав диагонален удар. В 28-ата Игнат Дишлиев намали на 2:1 с гол с глава след центриране на юношата на Локо Веселин Марчев, който вече носи екипа на Брестник.

До края на полувремето Локомотив успя да вкара нови два гола, сериозна заслуга за които има Басалия Саканоко, който въпреки че има договор с "черно-белите", все още не е дебютирал, тъй като дълго време си уреждаше картотеката. Първо той изработи дузпа, която Христо Златински реализира, а малко преди почивката сам вкара четвъртия гол за Локо в мача.

През второто полувреме в игра влезнаха резерви и по-млади футболисти. Чак към края на мача Брестник върна два бързи гола чрез Александър Стойчев - Легендата. В самия край след грешка в защитата той можеше да вкара и изравнително попадение, но Тодор Тодоров се намеси добре на вратата.

Показва коментари на ULTRAS

-6

Кефи ма снимката обаче. Гаджала не е направил още един полусезон, а вече успяхте да го превърнете от национал в първокласен рогач.
Днешният Локомотив Пловдив се родил на 25 юли 1926г. с името Пловдивски Спортклуб!
на 12.10.2010 г.

Сложиха спорен съдия на Ботев - ЦСКА-София, пратиха допълнителен рефер на "Колежа"