Александър Томаш: Не обвинявам Митко, но преломният момент беше дузпата
Автор: Стойчо Генов 22:34 / 17.04.2023Коментари (4)3651
©
Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш изрази мнение, че изпуснатата дузпа в края на първото полувреме е била преломният момент в мача срещу Черно море, загубен от неговия тим с 1:2.

Ето какво каза наставникът на черно-белите след края на срещата на стадион "Тича":

В началото на мача имахме колебание, но през цялото първо полувреме контролирахме събитията. Преломният момент беше дузпата. Не обвинявам Митко, но доста дузпи се изтърваха. Този, който не бие, той не изпуска. През второто полувреме се опитах да успокоя футболистите и да им кажа, че всичко е в наши ръце, но агресията на Черно море ни пречупи.

Ние имаме цели и трябва да ги гоним. Смятам, че трябва да бъдем реалисти. Нашата цел е Европа. Но в тези мачове младите футболисти прегарят. Централните ни защитници са на 18 и 21 години. Виждате, че двама от футболистите, които привлякохме, все още са без картотеки. Не се оправдавам с това, но фактите са такива.