Натали Трифонова напоследък е навсякъде в bTV – прогноза за времето, предавания, подкасти и какво ли още не. Амбициозната “болярка" се пробва тази събота в още едно поприще, като се разпя в ефира на предаването COOLt, при това точно в празничното му издание по случай 10 години от първото му излъчване.
Експериментът с пеенето на Натали беше меко казано неуспешен. Дори намесата на певицата Михаела Маринова не помогна на водещата да влезе в тоналност. Трифонова съсипа с фалшивото си пеене именно нейна песен, оправдавайки се с това, че парчето ѝ е любимо и си го пее в колата.
В интерес на истината, Натали предупреди зрителите какво ги очаква, преди да хване микрофона. Признавайки, че пее фалшиво, тя изобщо не преувеличи.
За 10-годишнината на COOLt в предаването имаше интервю с първата водеща на предаването, Петя Дикова. “Много хора ме обвиняваха, че съм глезла и се лигавя", припомни си дъщерята на Сашо Диков и Аня Пенчева. Тя каза, че за да няма пак такива обвинения, ще сдържи сълзите си от умиление по повод годишнината на популярното токшоу.








Сергей Пройчев
на 05.03.2023 г.
Момичето много си става-но за друго.
Анонимен
на 05.03.2023 г.
Най-голямото недоразумение в btv! А подражанието на всички жени журналистки и водещи, да носят минижупи като Трифонова е меко казано смешно, поради факта, дали на всички им отива или НЕ!
Анонимен
на 05.03.2023 г.
Коооооооо
Анонимен
на 05.03.2023 г.
Зъбла
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!