Всички новини за: 13 май 2019 г. « 12.05.2019 | 14.05.2019 »
На любопитна ситуация между треньора на Локомотив Пловдив Бруно Акрапович и пловдивски журналист станаха свидетели присъстващите на днешната пре... цялата новина

17:52 / 13.05.2019
Треньорът на Локомотив Пловдив Бруно Акрапович демонстрира самочувствие и отлично настроение на днешната си пресконференция на Лаута, предаде ре... цялата новина

16:29 / 13.05.2019
Старши треньорът на Ботев Пловдив Николай Киров заяви, че отборът има един-единствен кадрови проблем преди финала за Купата на България, предаде... цялата новина

15:57 / 13.05.2019
Собственикът на Ботев (Пловдив) Георги Самуилов излезе с официално обръщение към "жълто-черната“ публика. Екипът на Plovdiv24.bg... цялата новина

14:42 / 13.05.2019
Женският национален отбор по волейбол на България отпътува днес за две контроли със световния шампион Сърбия. Проверките между двата тима са 14 ... цялата новина

14:01 / 13.05.2019
Бившият футболист на Ботев (Пд) Бобан Грънчаров запя една от култовите песни на агитката на "жълто-черните" фенове. Македонският защитник изрази... цялата новина

13:43 / 13.05.2019
Съдийската комисия към БФС обяви днес бригадата, която ще ръководи историческия пловдивски финал за Купата на България между Ботев и Локомотив. ... цялата новина

13:20 / 13.05.2019
Георги Георгиев (ТК "Албена", Пловдив) и Мериан Вартанян (ТК "Албена", Пловдив) спечелиха първите места на Регионален турнир по тенис за момчета... цялата новина

12:32 / 13.05.2019
Халфът на Лудогорец Марселиньо спечели при изключителна конкуренция приза за Футболист №1 на месец април според InStat Index. Класацията бе учре... цялата новина

12:20 / 13.05.2019
Локомотив Пловдив проявява интерес към защитник на втородивизионния Черноморец (Балчик). Това разкри самият наставник на тима от Балчик Георги И... цялата новина

10:38 / 13.05.2019
Един от големите любимци на "черно-белите" привърженици - Даксон Да Силва, изяви желание да се завърне в Локомотив. Бразилецът е обявил официалн... цялата новина

10:15 / 13.05.2019
Специалист, подвизавал се в пловдивските Ботев и Локомотив, се завръща отново в Първа лига. Става въпрос за украинеца Игор Кулиш, който преговар... цялата новина

09:43 / 13.05.2019
Българският национален отбор за девойки до 17 години не успя да достигне до полуфиналите на Евро 2019. Българките изиграха последния си мач от г... цялата новина

09:35 / 13.05.2019
Каратеки от АСКК “Тракия“, трениращи в залата в СУ “Черноризец Храбър“, се включиха в инициативата "Да изчистим, спортуваме и играем в Ботаничес... цялата новина

09:28 / 13.05.2019
Отборът на "Родопа 2002" спечели втория кръг от шампионата по спинингов риболов. Турнирът се проведе на река Въча, а състезателите от всичките о... цялата новина

09:25 / 13.05.2019
Председателят на Българската федерация по гребане Свилен Нейков похвали организацията на приключилата в Пловдив Световна купа.

"Имаме... цялата новина

09:16 / 13.05.2019
Десислава Георгиева завърши четвърта във финала на женския скиф от Световната купа по гребане в Пловдив. Златният медал спечели Лиса Схеенаард о... цялата новина

Първо в Plovdiv24.bg: Юноша на Ботев с тежка контузия! Претърпя операция в столична клиника
Карлос Алкарас: Григор ме накара да се чувствам като 13-годишен
ПФК Марица: Предстои ни трудна футболна битка
ПФК Ботев: Нека закърмим децата си с тази истинска и безкористна любов
Уникален: Григор Димитров размаза Алкарас пред Майк Тайсън и Серхио Бускетс