Спортните новини: Днес (15) | Вчера (22)
Всички новини за: 10 април 2021 г. « 09.04.2021 | 11.04.2021 »
19:22 / 10.04.2021
Марица (Пловдив) е новият лидер в Трета лига - Югоизточна група! Това стана факт, след като жълто-сините победиха Родопа (Смолян) с 3:2 като гос... цялата новина

11:27 / 10.04.2021
Талантливите състезателки на "Тракия" (Пловдив) продължават с доброто си представяне на държавното отборно първенство по художествена гимнастика... цялата новина

10:51 / 10.04.2021
Ботев (Пд) и Лудогорец изиграха два здрави сблъсъка в срещи от Елитните юношески групи U15 и U17. И двата мача се играха на базата в Коматево.... цялата новина

10:42 / 10.04.2021
Четири медала спечелиха борците ни в първите финали на турнира "Дан Колов – Никола Петров“, който се провежда в зала "Сила" в Пловдив. София Гео... цялата новина

Ботев и КПБП с екскурзия за финала, местата са ограничени
Потвърдено! Националният отбор на България ще домакинства на стадион "Христо Ботев"