Спортните новини: Днес (18) | Вчера (8)
Всички новини за: 01 август 2015 г. « 31.07.2015 | 02.08.2015 »
22:00 / 01.08.2015
"Марица" изигра последната си контрола от лятната подготовка. "Жълто-сините" победиха с 4:1 юношите на "Ботев".

... цялата новина

21:50 / 01.08.2015
5-10 минути липса на концентрация ни лиши от победата. Това каза полузащитникът на Ботев Мариян Огнянов след равенството 1:1 с Локомотив.

&qu... цялата новина

21:41 / 01.08.2015
"Мачът закономерно завърши наравно", заяви капитанът на Локомотив Мартин Камбуров след 1:1 с градския съперник Ботев в първото за сезо... цялата новина

21:33 / 01.08.2015
Голмайсторът на Локомотив в дербито с Ботев - Зоран Балдовалиев изрази мнение, че "черно-белите" за загубили две точки в Коматево. ... цялата новина

21:25 / 01.08.2015
Голмайсторът за Ботев в дербито с Локомотив (1:1) Александър Колев остана изключително разочарован, че неговия тим изпусна победата в Битката за... цялата новина

21:15 / 01.08.2015
Наставникът на Локомотив Христо Колев-Бащата остана доволен от своите футболисти при равенството 1:1 с градския съперник Ботев.

"Доста ва... цялата новина

21:10 / 01.08.2015
Новият старши треньор на Ботев Ермин Шиляк сподели, че не е разочарован след равенството 1:1 в градското дерби с Локомотив.

"В едно дерб... цялата новина

20:24 / 01.08.2015
Полският вратар Адам Стаховяк бе сред зрителите, които изгледаха на живо дербито между Ботев и Локомотив (1:1) от А група в Коматево. цялата новина

20:22 / 01.08.2015
Ботев и Локомотив завършиха наравно 1:1 в дербито на Пловдив. Двата отбора изиграха интересен мач, но не успяха да се победят. Това бе първ... цялата новина

10:57 / 01.08.2015
Нападателите на Локомотив (Пловдив) Мартин Камбуров и Зоран Балдовалиев ще са основните козове на тима в дербито с Ботев (Пловдив)

Камбуров и ... цялата новина

09:51 / 01.08.2015
Английският вестник "Експрес" разкри, че българският нападател Димитър Бербатов ще прекрати по-рано почивката си, за да лети в понедел... цялата новина

07:55 / 01.08.2015
Новият старши треньор на Ботев Ермин Шиляк ще направи днес своя дебют в градското дерби с Локомотив. Той сподели в интервю пред Нова, че оч... цялата новина

07:39 / 01.08.2015
Талантливият полузащитник на Ботев Милен Гамаков смята, че победа в дербито срещу Локомотив ще свали напрежението в отбора му. Националът ни ... цялата новина

Директор в Ботев: Финалът да е в Пловдив!