Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: ВК Марица, сезон 2020/2021

Марица (Пловдив) вече е с шест победи от шест изиграни мача от началото на сезона в Национална волейболна лига Демакс. В отложен мач от четвъртия кръг, изигран днес в зала "Сила", шампионките разгромиха гостуващия ЦСКА (София) с 3:0 (25:15, 25:15, 25:11) след едва 59 минути игра, само ден след като разгромиха с чист ре...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 142
11:13 ч., 17.02.2021 г.
Марица (Пловдив) научи съперника си за четвъртфиналите от турнира за Купата на България по волейбол за жени. Жълто-сините ще играят срещу Перун ... цялата новина

17:09 ч., 16.02.2021 г.
Марица (Пловдив) постигна петата си поредна победа от началото на сезона в Национална волейболна лига и се изкачи на четвъртата позиция във врем... цялата новина

13:32 ч., 15.02.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще играе два поредни мача в рамките на около 24 часа тази седмица. Маричанки приемат в ... цялата новина

10:07 ч., 15.02.2021 г.
Още едно момиче от школата започва да тренира и да се състезава за женския отбор на Марица (Пловдив). Тя играе на поста посрещач. Става въпрос з... цялата новина

09:07 ч., 12.02.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) победи Локомотив (София) с 3:0 (25:14, 25:10, 25:12) като гост в отложена среща от трет... цялата новина

12:30 ч., 10.02.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще изиграе три от отложените срещи в Националната волейболна лига Демас. В рамките на с... цялата новина

23:42 ч., 04.02.2021 г.
Марица (Пловдив) загуби и последния си мач за настоящото издание на Шампионската лига, но за втори път взе гейм от звездния тим на ВакъфБанк (Ис... цялата новина

08:43 ч., 04.02.2021 г.
Марица (Пловдив) се представи добре в пореден мач в своята Група C на Шампионската лига, но отново не успя да запише първата си победа в тазгоди... цялата новина

00:18 ч., 03.02.2021 г.
Марица стартира със загуба втория турнир от Шампионската лига в полския град Лодз. Маричанки загубиха от френския АСПТТ Мюлуз (Мюлуз) с 1:3 (23:... цялата новина

10:38 ч., 02.02.2021 г.
От днес до четвъртък женският волейболен шампион Марица (Пловдив) ще гостува в полския град Лодз за втория турнир в Група С на Шампионската лига... цялата новина

15:44 ч., 01.02.2021 г.
Илия Динков е вицепрезидент и член на управителния съвет на Българската федерация по волейбол. Освен това е и президент на хегемона в родния жен... цялата новина

09:03 ч., 01.02.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) пристигна в полския град Лодз, където от вторник до четвъртък ще участва на втория турн... цялата новина

12:49 ч., 27.01.2021 г.
Женският волейболен хегемон у нас - Марица (Пловдив), записа миналата седмица поредна победа №100 в Националната волейболна лига. Маричанки пост... цялата новина

16:30 ч., 25.01.2021 г.
Мениджърът на Марица (Пловдив) Борис Халачев коментира уникалното постижение на своя тим, който наскоро записа поредна победа №100 в Националнат... цялата новина

14:55 ч., 22.01.2021 г.
Всички мачове на Марица (Пловдив) в Национална волейболна лига са отложени до 5 февруари. Причината е превенцията срещу коронавируса и отборът д... цялата новина

08:58 ч., 21.01.2021 г.
Хегемонът в женския волейбол у нас - Марица (Пловдив), победи като гост Казанлък Волей (Казанлък) с 3:1 (25:8, 25:10, 21:25, 25:18) гейма в срещ... цялата новина

14:18 ч., 16.01.2021 г.
Волейболният шампион на България Марица (Пловдив) загуби от румънския КСМ Търговище (Търговище) с 1:3 гейма втората контрола между двата отбора.... цялата новина

11:04 ч., 14.01.2021 г.
Марица (Пловдив) разбра програмата си за втория полусезон в Национална волейболна лига при жените. След като двубоят с Берое (Стара Загора) беше... цялата новина

19:09 ч., 13.01.2021 г.
Марица (Пловдив) ще изиграе две нови контроли в залата на Лаута през тази седмица. На маричанки ще гостува румънският КСМ Търговище (Търговище).... цялата новина

09:22 ч., 11.01.2021 г.
Волейболният шампион на България Марица (Пловдив) загуби първата контрола срещу украинския Прометей (Камянске). Срещата се игра пред закрити вра... цялата новина

13:23 ч., 05.01.2021 г.
Женската национална волейболна лига се подновява в средата на януари. Първенството беше спряно от края на ноември, заради спирането на състезате... цялата новина

13:14 ч., 29.12.2020 г.
Женският волейболен хегемон в България - Марица (Пловдив), изпраща една много странна година, която премина под знака на коронавируса. През 2020... цялата новина

11:15 ч., 18.12.2020 г.
Марица (Пловдив) пуска в продажба за феновете си календара за 2021 година. Обликът, създаден от MasterArt photo studio, е доста интересен и цвет... цялата новина

15:59 ч., 10.12.2020 г.
Администраторът на Марица (Пловдив) и една от най-успешните волейболистки в историята на клуба - Ивелина Монова, стана майка на момиченце. Бебет... цялата новина

08:55 ч., 07.12.2020 г.
Един от най-успешните треньори в световния волейбол и настоящ наставник на турския гранд ВакъфБанк (Истанбул) и женския национален отбор на Турц... цялата новина

12:08 ч., 04.12.2020 г.
Двубоят между волейболния шампион Марица (Пловдив) и Берое (Стара Загора), който трябваше да се играе в неделя в Града на липите, е отложен. При... цялата новина

11:33 ч., 01.12.2020 г.
Отлични отзиви за организацията на турнира от Шампионската лига в Пловдив от всички гостуващи отбори бяха отразени в официалните сайтове на съст... цялата новина

12:37 ч., 27.11.2020 г.
Старши-треньорът на Марица (Пловдив) Лазар Лазаров призна, че турнирът в Шампионската лига е помогнал, за да се сплоти неговия тим.

“... цялата новина

08:56 ч., 27.11.2020 г.
Марица (Пловдив) показа блясък и в последната среща от домакинския си турнир в Група C на Шампионската лига, но загуби в четири гейма срещу свет... цялата новина

21:20 ч., 25.11.2020 г.
Марица (Пловдив) спечели първа точка от тазгодишното издание на Шампионска лига. Жълто-сините бяха много близо до победата срещу полския ЛКС Лод... цялата новина

09:41 ч., 25.11.2020 г.
Старши-треньорът на Марица (Пловдив) Лазар Лазаров прие доста спокойно ... цялата новина

23:30 ч., 24.11.2020 г.
Българският шампион Марица (Пловдив) отстъпи пред френския първенец АСПТТ Мюлуз (Мюлуз) с 0:3 (17:25, 19:25, 13:25) в първия си мач от Група C н... цялата новина

13:24 ч., 24.11.2020 г.
Най-младата картотекирана волейболистка в Шампионската лига през този сезон е диагоналът на Марица (Пловдив) Ива Дудова.

Ива е роденa... цялата новина

09:45 ч., 24.11.2020 г.
От днес до четвъртък женският волейболен шампион Марица (Пловдив) ще бъде домакин на цели шест от мачовете в Група С на Шампионската лига. В зал... цялата новина

10:14 ч., 23.11.2020 г.
Преди домакинството на българския шампион Марица (Пловдив) на шест срещи от Група С в Шампионската лига в зала Колодрума от клуба говориха за оч... цялата новина

14:27 ч., 18.11.2020 г.
Предвид участието на ВК "Марица" (Пд) в Шампионска лига и депозирана молба от клуба за отлагане мача от "Демакс лига" срещу отбора на "Локомотив... цялата новина

09:13 ч., 16.11.2020 г.
Старши-треньорът на Марица (Пловдив) Лазар Лазаров призна, че тимът му не е успял да изиграе достатъчно на брой контроли в чужбина, за да се под... цялата новина

13:15 ч., 15.11.2020 г.
Марица (Пловдив) спечели убедително и срещу новия варненски член на Национална волейболна лига Демакс. В първия си домакински мач за сезона, шам... цялата новина

13:01 ч., 13.11.2020 г.
Шампионките от Марица (Пловдив) приемат ДКС Варна (Варна) в първия си домакински мач от новия сезон в Национална волейболна лига. Двубоят ще се ... цялата новина

12:15 ч., 11.11.2020 г.
Абсолютният хегемон в родния женски волейбол - Марица (Пловдив), стартира новия сезон с нова екипировка. Дизайнът на фланелките е дело на българ... цялата новина

11:50 ч., 10.11.2020 г.
Вече е ясна програмата на Марица (Пловдив) по дни и часове в Група С на Шампионската лига. Заради ситуацията с разпространението на COVID-19, вм... цялата новина

15:49 ч., 06.11.2020 г.
Николай Касабов се присъедини към щаба на Иван Петков в Прометей (Камянске). Досегашният помощник-треньор и кинезитерапевт на Марица (Пловдив) о... цялата новина

16:26 ч., 02.11.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще си сътрудничи с Берое (Стара Загора) през новия сезон, съобщиха от "жълто-синия" клу... цялата новина

18:22 ч., 01.11.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) стартира с победа над Перун (Варна) с 3:0 (25:10, 25:15, 25:12) гейма в първия си мач о... цялата новина

10:39 ч., 28.10.2020 г.
Цели шест от мачовете в Група С на Шампионската лига ще се изиграят в Пловдив. Това стана ясно след като четирите отбора в групата, между които ... цялата новина

10:51 ч., 27.10.2020 г.
Последното ново попълнение на Марица (Пловдив) Джесика Агилера Карбахал даде интервю пред клубния сайт за първите си впечатления в клуба.
<... цялата новина

14:23 ч., 26.10.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) разбра програмата си за първия полусезон за сезон 2020-2021 в Демакс лига. Днес беше пу... цялата новина

17:12 ч., 24.10.2020 г.
Доскорошният треньор на Марица (Пловдив) и селекционер на женския национален отбор по волейбол - Иван Петков, дебютира начело на украинския първ... цялата новина

08:49 ч., 23.10.2020 г.
Женският волейболен шампион на България - Марица (Пловдив), избра къде да домакинства през новия сезон. Жълто-сините ще играят домакинските си м... цялата новина