Кървава драма с пловдивска двойка! Полицията с акция в "Столипиново"

34029
3

Мъж направил опит да убие жената, с която живее на семейни начала е задържан в ареста на РУ-Септември. В петък следобед в полицейското управление в гр.Септември се получил сигнал за намушкана с нож жена. Пристигналите на мястото екипи установили, че пострадалата е 36-годишната П.Г. от Пловдив. Тя била транспортирана с линейка в МБАЛ-Пазарджик с прободни рани в областта на корема и краката.

В хода на разследването е установено, че П.Г. била при роднини в Септември, когато пристигнал мъжът, с когото живеела на семейни начала. 41-годишният М.М. от Пловдив дошъл в града до къщата на жената, но в изблик на ревност извадил нож и нанесъл няколко удара с него по тялото й. След това той се качил в автомобил и избягал.

На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна група при РУ-Септември, като са иззети веществени доказателства, в това число и оръжието на престъплението. Със съдействието на полицейски служители от ОДМВР-Пловдив нападателят е установен и задържан на територията на пловдивския квартал "Столипиново“. Той е приведен в ареста на РУ-Септември, а спрямо него се води дознание под наблюдението на прокуратурата.

Виж коментарите (3)
Още новини от Регионални новини:
Безумие в село край Пловдив!
Вече асфалтират обхода на пропадналия участък през Маказа, скоро ...
17-годишна ученичка спечели короната на "Царица на розата" в Карл...
Розоберът в Пловдивско стартира с изкупна цена от 2,50 евро за ки...
Бивш зам.-министър алармира: 11 поставени грешни знака по пътя Ас...
Край Пловдив: 50 евро не стигнаха за подкуп на полицаи


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).