Времето вече се развали, прочетете това, преди да тръгнете за работа в сряда
Автор: Екип Plovdiv24.bg 22:19 / 19.03.2019Коментари ()9652
©
Дъжд вали над Пловдив в момента и по този начин синоптиците познаха, че времето се влошава. През нощта над Западна България ще е предимно ясно, а над останалите райони облачността ще е значителна. В сутрешните часове на места, главно в източните райони видимостта ще е намалена. Минималните температури ще са предимно между 3° и 8°.

Утре облачността ще се увеличава и вплътнява и на места в югоизточната половина от страната ще има превалявания от дъжд. Вятърът ще се ориентира от север-североизток и ще е до умерен. С него ще нахлува сравнително студен въздух и температури слабо ще се понижат. Максималните ще са между 15° и 20°.

Над планините ще е предимно облачно. На много места ще има слаби валежи от дъжд, над 1800 метра – от слаб сняг. Ще духа слаб до умерен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 8°, на 2000 метра - около 1°.

По Черноморието облачността ще е значителна. На отделни места ще превали слаб дъжд. Ще духа слаб до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са 10°-13°. Температурата на морската вода е 8-9°. Вълнението на морето ще е около 2 бала.


Още новини от Новини от Пловдив:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Vremeto-veche-se-razvali-prochetete-tova-predi-da-trugnete-za-rabota-v-sryada-856775
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.