ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Читателски
Женско отмъщение застигна шофьорка в Пловдив!
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:54 / 14.03.2023Коментари (3)40664
©
Снимката е илюстративна
Пловдивчанка е заподозряна за увреждане на чужд автомобил. В понеделник сутрин водачка установила, че паркираното й на ул. "Победа“ "Ауди“ е залято с бяла течност и веднага потърсила помощ в полицията.

Пристигналият на място екип на Трето РУ извършил оглед и предприел действия за издирване на извършителя.

Много скоро станало ясно, че вандалската постъпка е дело на друга шофьорка, а поводът бил спор за паркомясто. По случая се води досъдебно производство по чл. 216, ал. 1 от НК.







Зареждане! Моля, изчакайте ...
0
 
 
Влизам аз в едно междублоково пространство, и спирам между други коли, където има свободно място. Минувач, явно който живее там, веднага ме предупреждава "тук пукат гуми". Какво по дяволите им става на тия хора? Дори не става въпрос за регламентирани парко места, нито очертание нито плочки - нищо, само кал. И въпреки това щели да ми спукат гумите, щото съм им спрял на мястото? Място което по нищо не прилича на парко място, освен че има други коли спрели около него. И това е при положение че отивам на гости на мой познат от блока, не съм "засрал" там колата и да хукна на някде си после да не могат да ме намерят. Ама то не им и трябва да ме търсят, именно защото на никой не преча, точно за това става въпрос, мястото е ничие. Това е по-зле и от тубите с вода... Ама нека да ми ги спукат. Моята застраховка покрива и такива щети, изрично съм питал за това, и са ми снимали конкретно гумите като съм застраховал колта, и после като съм ги сменял отново. Да ги нарежат, после да не се чудят от къде им е дошло като ги потърсят. Кой си мисли че може да нареже гуми за два бона и да му се размине?
0
 
 
Брей, любимия ми град! То човек вече да не идва по добре.
+2
 
 
Само безмозъчни същества могат да спорят за паркомясто което нито е на едната нито на другата.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Новини от Пловдив:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Юни 2023 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
ТВ и шоу сезон 2022/2023 г.
Силно земетресение разлюля Пловдив!
Почина един от братята Галеви Ангел Христов
49-ото Народно събрание
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Ако сте избирател на ПП-ДБ и имате възможност да посочите кандидата им за кмет на Пловдив, кого ще изберете?
Веселина Александрова
Ивайло Старибратов
Йордан Иванов
Манол Пейков
Друг
Не съм техен избирател
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2004 - 2019 Медия груп 24 ООД. Plovdiv24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Plovdiv24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: