ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Музика
Личности
Културни
Кино и филми
Други
Кулинарни
Работи в Пловдив, много е красива и изгони гаджето - търси голямата любов
Автор: Екип Plovdiv24.bg 08:35 / 01.02.2023Коментари (6)36476
©
Сексбомбата от последния сезон на "Фермата" Симона Милова заряза гаджето. Силиконката е била шута на мъжа до нея. Причината - постоянно я ревнувал.

С половинката си Симона бе близо година. В последните месеци обаче мачото, който е родом от Казанлък, всячески започнал да се притеснява дали красавицата не му слага рога.

След всяко излизане на бръмчалката следвали въпроси къде е била, с кого и т.н. В един момент на фурията й писва и решава да зареже ревнивеца.

"В момента нямам мъж", доверява Симона.

Мацката, която има куп тунинги по лицето и тялото, изкара едва няколко седмици във "Фермата", ала греховното й тяло веднага прикова вниманието към нея. Симона е наляла силикон в гърдите си. Има хиалурон в устните.

Напук на интереса от силния пол обаче, Милова остава вярна на любимия си. Отбива всички опити на мъжете да я свалят.

Ала след поредицата от скандали и огромната ревност на гаджето си решава да прекрати всички взаимоотношения с него.

"Обичам да имам свобода", обяснява мацката.

От години насам Симона се опитва да срещне голямата любов, но все удря на камък. За предната си връзка споделя, че е обичала много партньора си. Били много щастливи с момчето, докато и той не започнал да я ревнува много, което слага край на романса им.

Симона е специалист в компания за поддръжка на медицинско оборудване. От години живее в Пловдив. 26-годишната мацка се изявява и като модел. Преди време участва в световния конкурс Мис Туризъм Свят в Малайзия. Печели специалната награда - Модел на годината, пише "България Днес".


Още по темата: общо новини по темата: 4605
23.03.2023 »
23.03.2023 »
23.03.2023 »
23.03.2023 »
23.03.2023 »
23.03.2023 »
предишна страница [ 1/768 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
0
 
 
Аии , сега имаш свобода , развихри се как си знаеш ... МОЩНО !!!
+1
 
 
Търси си спонсор е по-точната дума!Туй тунинговано животно...
0
 
 
Тая и за с*ирка няма да да я взема дори и да си плати. Самочувствието нещо няма покритие...
Нищо не пишете - днес в Пловдив, в спортната зала има волейболен мач за суперкупата на България.
на 01.02.2023 г.
+1
 
 
Търси някой с много кинти.. Тя любовта е за бедните, нали Мони?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Любопитни новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Март 2023 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
Градският транспорт в София
ТВ и шоу сезон 2022/2023 г.
Войната в Украйна
Ружа Игнатова попадна под ударите на прокуратурата
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Какво трябва да се направи с парите за пробива до Водната палата?
Пробива в крайна сметка трябва да се реализира
Да бъдат пренасочени към продължението на бул. Северен
Да бъдат пренасочени към реализирането на проекта за кино "Космос"
Да бъдат пренасочени към проекта "Форум юг"
Нямам идея къде да бъдат пренасочени, но да не се довършва пробива
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти
За реклама
Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2004 - 2019 Медия груп 24 ООД. Plovdiv24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Plovdiv24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: