Популярна пловдивчанка чукна 35

3417

Цветелина Янева чукна 35 на 5-ти октомври с парти само с най-близките й хора. Снимки от празненството сподели самата тя в профила си в Инстаграм. 

Певицата е родена в семейство на музиканти. Семейството ѝ живее в Пловдив, но повече време прекарват в Белащица, където имат къща и звукозаписно студио.

От съвсем малка е по сцените с оркестъра. Цветелина започва с народни песни, но в тийнейджърските си години се пренасочва към поп и джаз. Посещавава уроци по пеене при Радиана Задума в Синдикалния дом в Пловдив. Към момента тя е една от популярните попфолк певици в бранша. 

Зад гърба си Цветелина Янева има множество музикални проекти и награди.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна
Честито на Генка Шикерова!
Несбъдната мечта за собствено дете мъчи Камен Воденичаров
Ваня Цветкова тайно е станала баба


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).