Пиян молдовец на триколка блъсна малко дете в Слънчев бряг

4161

Вчера, около 12.00 ч. по пешеходна алея до бийч бар «Викинг» в Слънчев бряг, триколка, задвижвана от ел. двигател, с която се придвижвал 31-годишен молдовски турист, отседнал в курортния комплекс, блъска дете на година и половина /английски гражданин/, което получило охлузни рани по главата и лявото коляно /прегледано и освободено за домашно лечение/.

Водачът на триколката е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът отчел – 2,24 промила. Причини за ПТП-то: движение с несъобразена скорост от страна на водача на триколката, който блъска внезапно излязлото пред него дете-пешеходец.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Честит празник!
Meteo Balkans: Валежите продължават, утре следобед и градушки
Очевидец: За първи път виждам поражение на моста на Колю Фичето з...
Респект! Георги Колевичин покори първенеца на планетата връх Евер...
Рязко затопляне, 30 градуса и преждевременно лято до дни
Пръстенотворка изяде листата на 4000 ябълкови дървета в Пловдивск...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).