Мъж спаси 7-годишно момченце от удавяне в Дунав, издирват майката и 8-месечната му сестричка

9729

56-годишен мъж е спасил 7-годишно момче от удавяне в река Дунав. Това съобщиха от ОДМВР - Силистра. Произшествието е станало вчера около 20.30 часа в Силистра.

Мъжът е разхождал кучето си в периферията на Дунавския парк, когато забелязал бедстващото дете. Той навлязъл във водите на реката и достигнал момчето, а с помощта на друг мъж двамата били изтеглени на брега. За издирване са обявени 31-годишната майка на момчето и 8-месечната му сестричка. На момченцето е оказана медицинска помощ, няма опасност за живота му. Случаят се изяснява, образувана е преписка.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Момиче загина, а младеж е в болница след падане от жилищен блок
Лошата прогноза за днешния ден вече е факт
Честит празник!
Meteo Balkans: Валежите продължават, утре следобед и градушки
Очевидец: За първи път виждам поражение на моста на Колю Фичето з...
Респект! Георги Колевичин покори първенеца на планетата връх Евер...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).