ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Агро
Антон Баев: Синът на Милен Цветков бе безпардонно употребен от Лора Крумова и Нова телевизия на политически теми със зададени внушения
Автор: Екип Plovdiv24.bg 22:09 / 14.12.2025Коментари (3)17649
© Нова тв
Позиция на пловдивския поет и журналист Антон Баев по повод участието на сина на Милен Цветков по Нова телевизия тази вечер:

Жал ми е да го кажа, понеже с баща му се познавахме добре, дори ме е интервюирал за една от книгите ми, но 13-годишният син на журналиста Милен Цветков е безпардонно употребен от Лора Крумова и Нова телевизия на политически теми със зададени внушения.

Дано умният Боян разбере, че на 13 не бива да говори за "опита си от живота", но не е момчето виновно. Напротив, то говори добре, Крумова задава сценария.

Непростимото е, мисля си, че на тези деца им се отнема детството - и от тези, които си отиват, и от тези, които идат на раменете им.

Така впрочем са се създали две команди в най-тоталитарните режими - Тимуровската в СССР и Хитлер югенд, в Третия райх.

И СССР, и Третият райх ги няма, но нищо чудно да ги върнем.

Дучето в Италия съсипва мафията, но тя все пак създава партизаните, които после го обесват. С главата надолу. И мафията се връща на бял кон.

Това са малко примери само от Европа и само от 20. век. Мога да ги продължа, но важното е, надявам се да го чуете, не ползвайте децата.

Те имат право на детство. Нищо друго не можем да им предложим.

Какво точно каза синът на Милен Цветков - вижте тук.








Зареждане! Моля, изчакайте ...
0
 
 
Лошо е,че не само тази журналистка и телевизии промиват мозъка на младите хора. Лошото е ,че и та не четат и не мислят , а само скачат и скат,но не знаят какво искат. Нямат никаква памет
0
 
 
Най мазната и омразна журналистка.Така го подлъга момчето и си я представям как някоя дърта уруспия я е интервюирала когато тя е била на 13 и си е разказала как прави свирки на батковците в голямото междучасие.
+1
 
 
Лора Кита е голям боклук, едно време проби като правеше дурлю дурлю на Боко и му беше пръв глашатай заедно с Бюрека
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Още новини от Национални новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Януари 2026 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Концесията на стадион "Пловдив"
ТВ и шоу сезон 2025/2026 г.
Властта се зае с казуса "Кроношпан" във Велико Търново
Бюджет 2026
България в еврозоната
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес има парламентарни избори, коя партия ще подкрепите?
ГЕРБ
БСП-ОЛ
ПП-ДБ
ДПС-НН
Проект на президента Радев
Възраждане
ИТН
МЕЧ
Величие
Друга
Няма да гласувам
Не съм решил/а
РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: