Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Пловдив изправен пред транспортна криза - искат ново увеличение на картите
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:13 / 09.03.2011Коментари ()10515
© Plovdiv24.bg
Поскъпване на преференциалните карти за градския транспорт или увеличение на компенсациите, които плаща община Пловдив ще искат местните превозвачи. Причина за това е увеличението на бензина с 40 стотинки на литър, обясни шефът на фирма "Автотранс Чолаков" Димитър Чолаков. С това увеличение в момента губим по 14 000 лева на ден обясни превозвачът.

Той допълни, че в петък заедно с колегите му от другите превозвачески фирми, ще се срещнат с кмета Славчо Атанасов и заместника му Александър Константинов за да обсъдят евентуалните варианти за излизане от ситуацията. До тогава нашите финансисти ще изчислят евентуално, колко пари допълнително ще са нужни за да можем да работим нормално, каза още Чолаков.

Източник: Дарик Радио



Още новини от Регионални новини:

https://www.plovdiv24.bg/novini/regionalni/Plovdiv-izpraven-pred-transportna-kriza-iskat-novo-uvelichenie-na-kartite-235982
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.