Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Бившата на Башар Рахал възстановила носа си с част от реброто
Автор: Екип Plovdiv24.bg 15:39 / 12.03.2024Коментари ()4055
©
Бившата моделка Райна Караянева, която доскоро беше известна с това, че е жената до Башар Рахал, призна, че се е подлагала на множество пластични операции.

Райна има 13 операции само на носа и като повечето българи често отскача до Турция, за да се разкрасява. Първата процедура направила още на 17 години, и то без знанието на родителите си. Заминала на летен лагер, а се върнала и изненадала мама и татко с опериран нос. Не харесала резултата и продължила да търси съвършенството. Това отключило усложнения, но тя не се отказала от следващи интервенции. Признава, че е имало момент, в който тези операции са резонирали в сериозни поражения.

"Имаше моменти, в които не ме слушаше главата. Пристрастих се, бях като обсебена...Имала съм повече хирурзи в живота си, отколкото мъже. Нещата се оправиха, след като "дарих" две ребра. Оказа се, че хрущялната структура на носа може да се наруши вследствие на много интервенции и ребрата могат да я заместят. Намесите й в целостта  могат да доведат до спиране на кръвотока, некроза, проблеми с дишането, колапс на носна преграда и т.н. Имала съм всичко изброено", уточнява Райна.

Тя обаче удобно премълча другите подобрения, които си е правила - няколко корекции на бюста, скулите и устните, пише "България Днес".


Още по темата: общо новини по темата: 6976
04.12.2024 »
28.11.2024 »
07.11.2024 »
30.10.2024 »
23.10.2024 »
09.10.2024 »
предишна страница [ 1/1163 ] следващата страница

Още новини от Любопитни новини:

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Bivshata-na-Bashar-Rahal-vuzstanovila-nosa-si-s-chast-ot-rebroto-2037325
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.