Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Почина звезда от хитов сериал
Автор: Екип Plovdiv24.bg 08:51 / 13.12.2023Коментари ()53033
©
Андре Брауър, носител на две награди "Еми", участвал в хитовите телевизионни сериали "Бруклин 9-9" и "Убийство: Животът на улицата", е починал в понеделник след кратко боледуване на 61-годишна възраст.

Брауър беше известен най-вече с ролята си на праведния капитан Реймънд Холт в комедийния полицейски сериал "Бруклин 9-9", излъчван от 2013 г. до 2021 г. Стоическата и хладнокръвна личност на героя му, но дълбокото му чувство за човечност, го направиха мигновено любимец на феновете на шоу.

Брауър се радва на ренесанс в края на кариерата си именно с този ситком, който  сериозността на героя му предизвиква невероятен комедиен ефект. Строгият, многостранен капитан Холт в крайна сметка се оказа неговият най-дълго просъществуващ герой, появявайки се в 153 епизода през осемте сезона на сериала.

След като учи театър в Станфорд и Джулиард, той дебютира на екрана в драмата Glory от Гражданската война от 1989 г., в която играе с Дензъл Уошингтън, Морган Фрийман и Матю Бродерик. Скоро след това той играе детектив Уинстън Блейк във възраждането на култовия сериал Коджак.

Браугър се появи в поддържащи роли в множество нашумели филми, включително Първичен страх, Маршът на милионите на Спайк Лий, Фантастичната четворка: Възходът на сребърния сърфист, Мъглата и Тя каза. Той също така се появява в шестия сезон на The Good Fight, както и в отделни епизоди на сериали като Law & Order: Special Victims Unit, Bojack Horseman и Jackie Chan Adventures.

Брогер бе женен и има трима им сина.


Още по темата: общо новини по темата: 6980
07.04.2025 »
06.03.2025 »
04.03.2025 »
22.01.2025 »
04.12.2024 »
28.11.2024 »
предишна страница [ 1/1164 ] следващата страница

Още новини от Любопитни новини:

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Pochina-zvezda-ot-hitov-serial-1930370
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.