Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Среднощни сигнали, бесни сте: Нещо гадно и задушливо над Пловдив!
Автор: Екип Plovdiv24.bg 08:29 / 28.06.2023Коментари ()10201
©
Отвратителна миризма над Пловдив за втора поредна вечер - за това информират читатели на Plovdiv24.bg, които се свързаха с нас. Публикуваме сигналите им с незначителна редакторска намеса:

Сигнал 1 от 02:11 часа:

Днес за втора вечер Пловдив е обгазен със страшна миризма и пушек. Най-комичното в цялата ситуация бяха думите на кмета, който вчера твърдеше, че се е заел със случая и досега в ромските махали никога не се е палило, което е абсолютна лъжа, тъй като аз живея близо до "Арман махала" и това е редовно действие тук.

В крайна сметка снощи не стана ясно тази миризма откъде е идвала - дали от "Шекер махала", или от с.Царацово, но е комично как не се прави нищо по случая, а всички сме обгазени с изключително отровни вещества и канцерогенни продукти на изгоряло. И макар че заявиха, че мирисът е на конска тор, аз силно се съмнявам. Първо, защото миришеше на изгорели гуми, и второ, защото си мисля, че селото е прекалено далече, че да стигне чак до моята част на квартала.

Сигнал 2 от 05:25 часа:

Здравейте.

В момента, в 05:00 часа на 28 юни, за втора поредна вечер сме събудени от същата "приятна", задушлива миризма, която вчера траеше от 03:30 до 09:00 часа. 

Ако източникът е същият като вчера, изглежда вероятно късно всяка вечер мистериозно и много удобно да се запалват складирани отпадъци.


Още по темата: общо новини по темата: 462
29.04.2025 »
15.04.2025 »
15.04.2025 »
27.03.2025 »
27.03.2025 »
27.03.2025 »
предишна страница [ 1/77 ] следващата страница

Още новини от Новини от Пловдив:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Srednoshtni-signali-besni-ste-Neshto-gadno-i-zadushlivo-nad-Plovdiv-1731678
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.