Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Ахмед Доган направи дарение от 1 милион турски лири за пострадалите в Турция
Автор: Екип Plovdiv24.bg 23:05 / 07.02.2023Коментари ()5362
©
Мустафа Карадайь от ДПС съобщи във Фейсбук, че почетният председател на партията Ахмед Доган дарява 1 милион турски лири за пострадалите в Турция, видя Sofia24.bg.

Ето какво гласи публикацията в мрежата:

Скъпи братя и сестри!

Трагедията, която ви сполетя, е неописуема. Искам да изразя личната си съпричастност към вашите мъки и страдания.

Историята на Република Турция е трасирана от много проблеми и предизвикателства, но тя винаги е намирала изход в единството и заедността на нацията.

Самият факт, че за броени часове и дни Р Турция получи солидарността на голяма част от света, говори изключително много за нейния авторитет в съвременния свят. Затова признание всички вие имате място и роля. И ние, като представители на Турския свят, се гордеем с това.

Позволявам си да направя дарение от 1 милион турски лири за пострадалите.


Приемете го като израз на съболезнование и споделяне на надеждата ви за оздравяване и сигурност на вашия живот.



Ахмед Доган


Още по темата: общо новини по темата: 289
15.05.2025 »
14.05.2025 »
12.05.2025 »
03.05.2025 »
02.05.2025 »
01.05.2025 »
предишна страница [ 1/49 ] следващата страница

Още новини от Национални новини:

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Ahmed-Dogan-napravi-darenie-ot-1-milion-turski-liri-za-postradalite-v-Turciya-1559473
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.