Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Започва ремонт на пътя Хасково - Пловдив
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:39 / 27.02.2021Коментари ()6741
©
Сериозни ремонти на основни пътни артерии на територията на Хасковска област ще бъдат извършени тази година, съобщи на пресконфереция Областият управител д-р Стефка Здравкова.

Реконструкция ще бъде направена на път Е-80 Хасково-Пловдив, който в момента е в лошо състояние и с пропадания на места. Ремонтът ще обхване отсечката от бензиностанция "Шел" на изхода на областния град до границата на Хасковска област при село Върбица.

Строителните дейности ще стартират май-юни месец и ще приключат до края на годината, съобщи Здравкова. Ремонтът включва полагане на нов асфалт, нова хоризонтална и вертикална маркировка, подмяна на облицовъчните окопи с бетон.

Рехабилитация ще бъде направена и на пътя Хасково-Минерални бани след кв. Болярово, на разклона на стария път за Свиленград при отбивката от магистрала Марица към Гърция, както и на пътя Свиленград -Маточина и на този свързващ Свиленград с Генералово.


Още новини от Регионални новини:

https://www.plovdiv24.bg/novini/regionalni/Zapochva-remont-na-putya-Haskovo-Plovdiv-1056831
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.