Читател: Да си приготвим подводници или лодки, есента наближава!
Автор: Мариана Панчева 10:00 / 28.08.2016Коментари ()7501
"Здравейте, драга редакция на най-четената медия в пловдивското уеб пространство. Бих искал да насоча вниманието Ви към един от най-важните проблеми на нашия любим град, а именно - неспазените обещания. 

Конкретната причина за моето разочарование са празните думи на г-н Борислав Инчев, кмет на район "Южен", относно ремонтирането на един участък в квартал "Беломорски". 

Кратка справка в търсачката на вашата медия, ни отвежда до следната статия. Благодарение на вас разбираме, че г-н Инчев на практика обещава решаване на дългогодишния проблем с огромния кратер в "Беломорски" до средата на август. Средата на месеца отдавна отмина, а решение на проблема няма.

Изпращам ви снимки, направени на 25.08.2016 г. в 12,30 часа - по-малко от 10 часа след слабите валежи през изминалата нощ. На тях можете да видите огромната локва кал, която се събра само за няколко часа дъжд. 

А сега си представете какво ще се случи през есента, когато обещанието на г-н кмета очевидно няма да бъде изпълнено отново и когато валежите се засилят.

Тогава единственият възможен изход от квартала ще бъде с подводница или лодка. А как да преминат майките с детски колички през тези локви, оставям на вашето въображение.

Снимките ясно показват къде приключва чисто новият ремонт на ул. "Беломорска", а именно в калната пешеходна пътека и потопените пътни знаци. На практика тези снимки показват 2-те лица на
управлението на град Пловдив - от една страна, страхотния ремонт на ул. "Беломорска", а от друга - милионите левове, които се изливат поредната дупка на града."

Plovdiv24.bg се обърна към кмета на район "Южен" Борислав Инчев за продължаващият проблем с кратера в "Беломорски", който обеща да отговори най-подробно на въпросите и притесненията на гражданите, след като в понеделник посети обекта. 


Още новини от Новини от Пловдив:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Chitatel-Da-si-prigotvim-podvodnici-ili-lodki-esenta-nablizhava-666089
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.