Пловдивчанин: Кратери по централна улица в Пловдив
Автор: Мария Морунова 08:45 / 10.05.2014Коментари ()4308
© Plovdiv24.bg
За огромни дупки по улица в центъра на Пловдив сигнализира читател на Plovdiv24.bg

"Здравейте. Обръщам се към вас, защото знам, че вие сте единствената медия в града, която публикува сигнали на гражданите и прави всичко възможно краят да бъде положителен.

Аз живея в блока на аптека "Марица". Блокът има паркинг, където можем да си оставим колите. Изходът от този паркинг се намира на ул. "Хан Кубрат". Според знаците от изхода единствената възможност е завой наляво. Ето тук идва проблемът. Тази част от улицата (от ул. "Йоаким Груев" до ул. "Висла") е пълна с много дупки, някои от които са доста дълбоки и даже веднъж съм стъргал праговете и гърнето. При един пороен дъжд, тези дупки се пълнят с вода и това също много прецаква ситуацията.

Тази улица е буквално в центъра на кандидат европейския град за столица на културата. Как очакваме да имаме тази титла, когато в същия момент имаме такива улици", пише до нас този читател.

Репортерът на сайта се свърза с кмета на район "Централен" Райна Петрова. Тя изчерпателно обясни, че улиците с големи дупки се кърпят. Имало е малко прекъсване на работата заради валежите в последните седмици, но от няколко дни, в които не вали, отново се кърпят дупки. Дейността се извършва по график и ще дойде и редът на ул. "Хан Кубрат".


Още новини от Новини от Пловдив:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Plovdivchanin-Krateri-po-centralna-ulica-v-Plovdiv-493228
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.