Кметът откри учебната година в пловдивско училище
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:31 / 15.09.2023Коментари ()5634
Днес от 9,00 часа кметът Здравко Димитров присъства на откриването на учебната година, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това стана в двора на ОУ "Душо Хаджидеков" в сграда 2 на ул."Антон Папазов"18, кв. "Съдийски". Предвидено е откриването и на нова спортна площадка в двора на училището.

Преди това градоначалникът отправи специален поздрав за всички ученици, учители и родители по случай първия учебен ден:

Скъпи ученици, учители и родители,

На 15 септември започва новата учебна година за всички Вас. Денят е тържествен и обещава много успехи!

Сигурен съм, че най-трепетно е чувството за първокласниците. Те ще помнят този ден така, както се помни всичко първо в живота. На тях пожелавам любопитството никога да не ги напуска. Да знаят, че успехите са скрити в уроците на миналото, че само когато сме заедно можем да покоряваме върхове.

За Вас учители и родители остават най-трудните задачи – да сте иноватори, да съхранявате традициите, да пазите децата.  Пожелавам Ви търпение и упоритост в тази мисия за цял живот. Знам, че учителите и родителите са двете страни на една и съща монета, затова ние като общество винаги ще Ви дължим уважението си!

Нека новата учебна 2023/2024 година донесе на всички ангажирани в образователния процес вдъхновение и нови сили!

На добър час! Бъдете здрави!



Още по темата: общо новини по темата: 717
10.12.2024 »
25.09.2024 »
18.09.2024 »
17.09.2024 »
16.09.2024 »
16.09.2024 »
предишна страница [ 1/120 ] следващата страница

Още новини от Новини от Пловдив:

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Kmetut-otkri-uchebnata-godina-v-plovdivsko-uchilishte-1824975
Copyright © Plovdiv24.bg. Всички права запазени.