Спортните новини: Днес (10) | Вчера (19)
Бивши играчи на Ботев и Локо пак блеснаха в Полша
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:44 / 17.12.2017Коментари (0)2983
©
Алекс Колев (№92) вкара във втори пореден мач за Сандеция, а Крачунов (№6) се отличи с асистенция
Бившият нападател на Ботев (Пд) Александър Колев продължава силното си представяне по терените в Полша, като този път се отличи и бившият защитник на Локо (Пд) Пламен Крачунов.

Техният отбор Сандеция (Нови Сонч) завърши 2:2 като домакин на Лехия Гданск в двубой от 21-ия кръг на полската Екстракласа. Алекс Колев се отчете с гол, а Пламен Крачунов с асистенция за второто попадение на черно-белите, което дойде в последната минута.

Колев откри резултата в 16-ата минута, но гостите стигнаха до пълен обрат с попадения на Флавио Пайшао и Жоао Оливейра през второто полувреме. Равенството за Сандеция донесе Патрик Мраз в добавеното време, като в ролята на асистент влезе Крачунов. Той се появи на терена още в 15-ата минута, след като негов съотборник получи контузия.

Припомняме, че преди два дни Александър Колев отново се разписа за Сандеция, но срещу Висла Плоцк, като тогава мачът отново завърши 2:2.

Сандеция остана на 13-о място в класирането с 21 точки, но вече е в серия от 12 поредни срещи без победа.